pytje

Pershendetje  dua te krijoj nje ferm me lop,jetoj 800 meter mbi nivelin e detit dua te di qfar rrace lopesh duhen tek un dhe ku mund ti gjej me rrespekt Maliq Morina 

Nga: Maliq morina ()
Telefon: 00355686196789
E-mail: email