mbjellja e Mjedres

Pershendetje Jam Ardian Osmani. Jam i interesuar per mjelljen e nje sere me mjeder deshta te kerkoj informacione nga ju se si mund te filloj me mbjelljen e mjedres dhe ku mund te furnizohem me fidanet. shpreosj qe te me ktheni nje pergjigjje Me respekt Ardian Osmani

Nga: Ardian Osmani (Prishtine)
Telefon: 044600214
E-mail: ard-@live.com