Pershendetje

pershendetje si kaluat ,,, sapo jam bere fans i faqes tuaj dhe ju pergezoj sepse jeni nje faqe me shume informacione te dobishme dhe te sakta .. me pelqen shume fusha e bujqesise dhe kam deshire te hap nje vaske peshku nk e di nese do te me ndihmoni me ndnje keshille per kete fushe ... ju uroj te kaloni mire

Nga: Donaldo Cekrezi (Perrenjas (Shqiperi))
Telefon: tel
E-mail: https://www.facebook.com/donaldoc2/about