shpeztari

Pershendetje desha tju bej nje pyetje lidhur me trajtimin e pulave per puliza si dhe objektit ( kaqakut te pulave ) me qfar preparatesh duhet mi trajtu si dhe a ka naj menur qysh me me vepru. pres pergjigje prej jush Faleminderit!

Nga: qaush gashi (Shtime)
Telefon: 044302874
E-mail: lion22@hotmail.com