pyetje

kam dy lule orkide ne apartamentpo njeres i kane vazhdu ti bien lulet ju lutem kerkoj keshillen tuaj mbi ecurine e saje .i kam ndjeke me rregull keshillat e ujitjes dhe te kujdesjes. .respekte. pres pergjigje.

Nga: ylber (Kline)
Telefon: tel
E-mail: ylber.visha@live.com