pyetje

pershendetje dhe shum faleminderit per pergjigjejet qe po na i dergoni. Desha te ju pyes ne lidhje me perdorimine krypes dhe gelqeres qe disa e perdorin per dezinfektimin e tokes para mbjelljes me perime a eshte ne rregull dhe a ka efekt ansore ne perime?

Nga: besart galica (Viti)
Telefon: tel
E-mail: besarti_4e@hotmail.com