Domate&Tranguj

Pershendetje un kam ser ne fshatin ballaban 30m larg liqenit dhe i kam 4000 bim domate lloji VIVA F1 a esht e pershtatshme per vendin tim apo dhe krejt kosoven poashtu tranguj lloji EKRON nese ka mundesi nji sqarim faliminderit

Nga: Ekrem Hajdini (Prishtine)
Telefon: 044 208 150
E-mail: ekiplast1@gmail.com