Urime per punen

ju uroj per nje vit te sukseshsem te punes suaj. BRAVOOOO Une shpesh i lexoj pyetjet dhe pergjigjet dhe po marr shume informacione

Nga: Aferdita (Vushtrri)
Telefon: tel
E-mail: dita_88