Mjedra dhe Manaferra

Pershendetje.. si jeni.. jam nga Vushtrria, koheve te fundit kam shprehur interesim te merrem me bujqesi, konkretisht me mjedra dhe manaferra.. i kam pare ca video ne youtube, po dicka me shume skam info per to.. si kuptivohen, ku mund ta gjen lenden e pare per t'i mbjellur etj etj.. nese keni mundesi ndonje sygjerim.. do te ishte i mireseardhur, une me profesion jam ekonomist.. mirepo jam i interesuar ta sfidoj veten edhe ne bujqesi! Falemnderit per mirekuptim Me respekt Arif Ibrahimi

Nga: Arif Ibrahimi (Vushtrri)
Telefon: tel
E-mail: https://www.facebook.com/arif.ibrahimi.90